Eiko Visser, Manager inkoop beursverzekeringen, ING/Mandema & Partners
“Ik heb Dennis leren kennen als Interim Manager (COO/CFO) voor de business unit Finance & Operations tijdens een periode van een ingrijpende reorganisatie. Destijds kreeg de samenvoeging van ING Insurance & Risk Consultancy en Mandema & Partners B.V. pas inhoudelijk vorm na de implementatie van was het nieuwe automatiseringssysteem CCS Level 7.
Dennis heeft zich in vrij korte tijd ingewerkt in de organisatie en met zijn kennis en ervaring heeft hij structuur aangebracht in het bedrijfsonderdeel. Door zijn scherp analytisch vermogen, humor en kennis van verzekeringen, kon hij bruggen bouwen tussen de verschillende afdelingen resp. bedrijfsonderdelen om zijn project – het succesvol afronden van de systeemimplementatie en het vormgeven van de business unit F&O – goed af te ronden.
Een echte verbetermanager en ook een prettige collega om mee samen te werken. Mensgericht en toch strak op de inhoud, iemand die zijn afspraken nakomt.”